Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, fanérade i mahogny, ryggbricka med skulpterad dekor

Skador och lagningar

221449

2013-12-21