Figurin Kina

Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

FIGURIN, jade, Kina, 1900-tal, guanyin, höjd 23 cm

Fotnagg

221454

2013-12-16