Sparrisfat

Sparrisfat
Sparrisfat
Sparrisfat
Sparrisfat

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPARRISFAT,1900-talets början, Frankrike, märkt Sarreguemines, längd ca 39.5 cm

Nagg

221456

2013-12-17