Stolar Charles & Ray Eames LCM

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 2 st, Charles & Ray Eames, "LCM", Herman Miller, USA, förkromad stålram, sits i svartlackerat trä, höjd 66 cm

Slitage, repor, svartlackering avskavd

221461

2013-12-21