Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 2 st, Charles & Ray Eames, "LCM", Herman Miller, USA, förkromad stålram, sits i svartlackerat trä, höjd 66 cm
Slitage, repor, svartlackering avskavd
221461
2013-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här