Skålfat Flygsfors

Skålfat Flygsfors
Skålfat Flygsfors
Skålfat Flygsfors
Skålfat Flygsfors
Skålfat Flygsfors
Skålfat Flygsfors

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

SKÅLFAT, Paul Kedelv, "Coquille", Flygsfors -54, signerad Kedelv, höjd ca 17, längd ca 32 cm

Repor

221463

2013-12-17