Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KAFFESERVIS, porslin, 1800-tal, bemålad, bestående av: kaffekanna, mjölkkanna, sockerskål med lock, 9 koppar med lock
Stjärnspricka på kopp, lock på kaffekanna med lagning
221467
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här