Kaffeservis 1800-tal

Kaffeservis 1800-tal
Kaffeservis 1800-tal
Kaffeservis 1800-tal
Kaffeservis 1800-tal
Kaffeservis 1800-tal
Kaffeservis 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KAFFESERVIS, porslin, 1800-tal, bemålad, bestående av: kaffekanna, mjölkkanna, sockerskål med lock, 9 koppar med lock

Stjärnspricka på kopp, lock på kaffekanna med lagning

221467

2013-12-22