Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVARMATUR, 1930/40-tal, troligen Italien, patinerad mässing, jämför med Pietro Chiesa "Luminator, höjd 179 cm
Saknar armatur, skador
221473
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här