Golvlampa 1930/40-tal

Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVARMATUR, 1930/40-tal, troligen Italien, patinerad mässing, jämför med Pietro Chiesa "Luminator, höjd 179 cm

Saknar armatur, skador

221473

2013-12-22