Ragnhild Hoffman oljemålning

Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOFFMAN LANDGRÉN, Ragnhild (1877-1944): Porträtt av man, signerad Ragnhild Hoffman Landgrén, olja på duk, 46x38 cm

221474

2013-12-17