Borste ljusstakar dosa silver

Borste ljusstakar dosa silver
Borste ljusstakar dosa silver
Borste ljusstakar dosa silver
Borste ljusstakar dosa silver
Borste ljusstakar dosa silver
Borste ljusstakar dosa silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORSTE, Axel Bergman, Stockholm1917, LJUSSTAKAR, 1 par, höjd ca 3 cm, DOSA, C.G. Hallberg, lock med skrift, invändigt förgylld, diameter ca 7 cm, VAS, höjd ca 15 cm

Smärre bucklor, borste med monogram, vas samt ljusstakar med fylld botten, dosans förgyllning med slitage

221495

2013-12-17