Ceremonispjut

Ceremonispjut
Ceremonispjut
Ceremonispjut
Ceremonispjut
Ceremonispjut
Ceremonispjut
Ceremonispjut
Ceremonispjut
Ceremonispjut
Ceremonispjut

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CEREMONISPJUT, 1900-talets första hälft, Mauretanien, skuret trä, längd ca 125 cm

Smärre skador

221499

2014-03-15