Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monogramsignerad och daterad AH -50, Uggla i tallskog, olja på duk, 42x37 cm
krackelerad, smärr färgbortfall
221500
2013-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här