Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monogramsignerad och daterad AH -50, Uggla i tallskog, olja på duk, 42x37 cm

krackelerad, smärr färgbortfall

221500

2013-12-17