Elias Martin etsningar

Elias Martin etsningar
Elias Martin etsningar
Elias Martin etsningar
Elias Martin etsningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTIN Elias (1739-1818) (efter): etsningar, 2 st, pastorala landskap, signerade i trycket E Martin, ca 22x28 cm

221513

2013-12-17