Kunisada träsnitt

Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNISADA, Utagawa (1786-1864): (2) Sumo brottare, signerade Kunisada ga, ca 34x23,5 cm vardera

Veck, slitage, lagningar, ej examinerade ur ram

221522

2014-03-16