Ytterfoder Rörstrand

Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINJÄR, majolika, Rörstrand, 1800-talets slut, märkt Rörstrand, dekorhänklar i form av lejonmaskaroner, höjd 16, längd 33 cm

Krackelyr

221526

2013-12-17