Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, FAT, porslin, Kina, 1800-tal, genombruten dekor, fatets längd 21 cm
Nagg, ej tillhörande
221545
2013-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här