Skål fat Kina

Skål fat Kina
Skål fat Kina
Skål fat Kina
Skål fat Kina
Skål fat Kina
Skål fat Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, FAT, porslin, Kina, 1800-tal, genombruten dekor, fatets längd 21 cm

Nagg, ej tillhörande

221545

2013-12-16