Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
SKULPTUR, på stensockel, märkt Rudolfi, delvis förgylld brons, total höjd 30 cm
Nagg, smärre ytskador, skulpturen ngt lös på sockeln
221556
2013-12-16