Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SKULPTUR, på stensockel, märkt Rudolfi, delvis förgylld brons, total höjd 30 cm

Nagg, smärre ytskador, skulpturen ngt lös på sockeln

221556

2013-12-16