Bokhylla Karl Johan
2013-12-17
221567
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, höjd 132, 136x38 cm
Lite slitage