Bokhylla Karl Johan

Bokhylla Karl Johan
Bokhylla Karl Johan
Bokhylla Karl Johan
Bokhylla Karl Johan
Bokhylla Karl Johan
Bokhylla Karl Johan
Bokhylla Karl Johan
Bokhylla Karl Johan

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, höjd 132, 136x38 cm

Lite slitage

221567

2013-12-17