Dalahästar

Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄSTAR, 9 st, Dalarna, 1900-talets andra hälft, rödmålade med polykrom dekor, höjd 1-16 cm

Den största borrad för ljus, slitage

221575

2013-12-17