Kunisada träsnitt
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNISADA II (1823-80): Eight Views of Lake Biwa: Evening glow at Seta, triptyk, signerad Baichôrô Kunisada ga/Nidai-me Kunisada ga/Ichiyusai Kunisada ga, utgivare Tsuto-ya Kichizu, träsnitt, 35x73 cm
Lagningar, ej examinerade ur ramen
221585
2014-03-16