Kunisada träsnitt

Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNISADA II (1823-80): Eight Views of Lake Biwa: Evening glow at Seta, triptyk, signerad Baichôrô Kunisada ga/Nidai-me Kunisada ga/Ichiyusai Kunisada ga, utgivare Tsuto-ya Kichizu, träsnitt, 35x73 cm

Lagningar, ej examinerade ur ramen

221585

2014-03-16