Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATBORD, 1800-talets första hälft, 4 iläggskivor med sarg, mahognyfaner, höjd 77, diameter 114 cm, skivorna 51 cm vardera

Renoverat, fanerskador, skivorna senare

221592

2013-12-18