Dosa silver emalj

Dosa silver emalj
Dosa silver emalj
Dosa silver emalj
Dosa silver emalj
Dosa silver emalj
Dosa silver emalj
Dosa silver emalj
Dosa silver emalj

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

3 500 SEK

Kuvaus

DOSA, silver, guld- och smaragdgrön samt guillocherad halmgul emalj, invändigt med förgyllning, rektangulär, 6x8,5 cm, vikt ca 143 g

Kuntoraportti

Emalj med repor, ett hörn med liten emaljskada

221595

Päivämäärä:

2013-12-19