Dosa silver emalj
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
3 500 SEK
Kuvaus
DOSA, silver, guld- och smaragdgrön samt guillocherad halmgul emalj, invändigt med förgyllning, rektangulär, 6x8,5 cm, vikt ca 143 g
Kuntoraportti
Emalj med repor, ett hörn med liten emaljskada
221595
Päivämäärä:
2013-12-19