Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
DOSA, sterlingsilver, vit samt guillocherad koboltblå emalj, invändigt med förgyllning, David Andersen, Norge, diameter 7,5 cm, vikt ca 150 g
Zustandsbeschreibung
Emalj med repor
221596
2013-12-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner