Dosa sterlingsilver emalj

Dosa sterlingsilver emalj
Dosa sterlingsilver emalj
Dosa sterlingsilver emalj
Dosa sterlingsilver emalj
Dosa sterlingsilver emalj
Dosa sterlingsilver emalj
Dosa sterlingsilver emalj
Dosa sterlingsilver emalj

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

DOSA, sterlingsilver, vit samt guillocherad koboltblå emalj, invändigt med förgyllning, David Andersen, Norge, diameter 7,5 cm, vikt ca 150 g

Zustandsbeschreibung

Emalj med repor

221596

2013-12-19