Cigarettetui sterlingsilver och emalj

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTETUI, sterlingsilver, guillocherad ljusblå emalj, invändigt med förgyllning, David Andersen, Norge, 5x8 cm, vikt ca 85 g

Emalj med repor

221599

2013-12-19