Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÄCKSTRÖM. Barbro (1939-1990), Komposition, signerad och daterad Barbro Böckström 1977, 7/125, litografi, ca 37x43 cm
Glasskada
221610
2013-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här