Bordslampa 1960-tal

Bordslampa 1960-tal
Bordslampa 1960-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1960-tal, fanérad i jakaranda ned ring i borstad aluminium, höjd till sockel 39 cm

Fanérskador

221621

2013-12-18