M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

221630

2013-12-18