Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad
221637
2013-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här