U Hydman-Vallien litografi
2013-12-21
221645
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm