Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek), oramade
221648
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här