Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): "Vin och honung", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bladmått 60x80 cm
221651
2013-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här