Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x59 cm

221704

2013-12-22