Lars Norrman

Lars Norrman
Lars Norrman
Lars Norrman
Lars Norrman

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORRMAN, Lars (1915-1979): Stadsbild med figurer, signerad och daterad Lars Norrman 53, gouache, ca 29x49 cm

221713

2013-12-18