Max Hänger oljemålning hönsgård

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGER, Max (Tyskland 1874-1941): Tupp och hönor, signerad M. Hänger München, olja på pannå, ca 10x24 cm

221716

2013-12-18