Gertrud Wieselgren oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIESELGREN, Gertrud (född 1929): Pelargonia, signerad och daterad Wieselgren 50, olja på duk, ca 50x39 cm

221720

2013-12-18