Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WIESELGREN, Gertrud (född 1929): Pelargonia, signerad och daterad Wieselgren 50, olja på duk, ca 50x39 cm
221720
2013-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här