John Bauer litografi ur Troll
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BAUER, John (1882-1918): Litografi ur Troll (blad nr 8), signerade i blyerts John Bauer, 12x9 cm
Kuntoraportti
221739
Päivämäärä:
2013-12-23