John Bauer litografi ur Troll

John Bauer litografi ur Troll
John Bauer litografi ur Troll
John Bauer litografi ur Troll
John Bauer litografi ur Troll

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BAUER, John (1882-1918): Litografi ur Troll (blad nr 8), signerade i blyerts John Bauer, 12x9 cm

Kuntoraportti

221739

Päivämäärä:

2013-12-23