Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRUKTKNIVAR, 12 st, silver/800, 1800-talets slut, nyrenässans, Tyskland, delvis förgyllda, i etui
Slitage, blad ej i silver
221765
2013-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här