Fruktknivar

Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRUKTKNIVAR, 12 st, silver/800, 1800-talets slut, nyrenässans, Tyskland, delvis förgyllda, i etui

Slitage, blad ej i silver

221765

2013-12-18