Bestick

Bestick
Bestick
Bestick
Bestick

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 6 dlr, silver, modell svensk rund, 1900-talets mitt, bestående av: 2 bordsgafflar, 2 bordsgafflar, 2 bordsknivar med balongskaft och rostfria blad, CG Hallberg, längd ca 18-22 cm, BARNBESTICK, 3 dlr, silver/800, Tyskland, förgyllda blad, längd ca 15-16,5 cm

Blad ej i silver

221771

2013-12-18