Fjordlandskap Granberg

Fjordlandskap Granberg
Fjordlandskap Granberg
Fjordlandskap Granberg
Fjordlandskap Granberg
Fjordlandskap Granberg
Fjordlandskap Granberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRANBERG, C.J. (1800-tal): Fjordlandskap, signerad C.J. Granberg 1905, olja på duk, 46x68 cm

221797

2013-12-19