Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglsyrblått av flodlandskap med pagoder, diameter 36 cm

Nagg

221819

2013-12-19