Förbudsaffisch
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PROESSDORF, Alfred. (1882-1925): Affisch, färglitografi, signerad i trycket. Tryckt av A. Lindgren & Söner, Göteborg för Propagandacentralen N.E.J. Göteborg, 1922, 59x44 cm
Hanteringsskador
221820
2013-12-19