Förbudsaffisch

Förbudsaffisch
Förbudsaffisch

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PROESSDORF, Alfred. (1882-1925): Affisch, färglitografi, signerad i trycket. Tryckt av A. Lindgren & Söner, Göteborg för Propagandacentralen N.E.J. Göteborg, 1922, 59x44 cm

Hanteringsskador

221820

2013-12-19