Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Funäsdalen, Vägen till Norge", signerad, 1940-tal, olja på pannå, 39x59 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
221826
2013-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här