Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
IVARSON, Ivan (1900-1939): "Cagnes sur Mer", signerad I Ivarson, olja på duk, 31x38 cm
Smärre tryckmärke
221828
2013-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här