Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, signerad Löfmark STM 1907, förgyllda beslag, höjd 89, 91x47 cm

fanérskador, nyckel saknas

221830

2013-12-19