Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUPER, Yuri (född 1940): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad Y. Kuper och 44/60, ca 51x51 cm
Kant med märke
221849
2013-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här