Yuri Kuper färgetsning

Yuri Kuper färgetsning
Yuri Kuper färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUPER, Yuri (född 1940): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad Y. Kuper och 44/60, ca 51x51 cm

Kant med märke

221849

2013-12-19