John Newman etsning

John Newman etsning
John Newman etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NEWMAN, John (USA 1952): Komposition, signerad, daterad och numrerad Johan Newman-1988 34/55, etsning, akvatint och litografi, ca 59,5x105 cm

221853

2013-12-19